Please Wait

شیوه ارسال

چگونه ارسال میکنیم؟ بسته های مشتریان به سه روش شرکت پست, شرکت تیپاکس و شرکت های باربری ارسال می شود.
چند روز طول میکشد تا به دست مشتری برسد؟ معمولا بسته ها بین ۳ تا ۶ روز کاری بدست مشتریان می رسد.

شیوه پرداخت

مبلغ فاکتور سفارش خود را چگونه پرداخت کنم؟ شما می توانید تنها از درگاه پرداخت اینترنتی به صورت آنلاین نسبت به تسویه اقدام نمایید.
آیا درگاه پرداخت اینترنتی فروشگاه مجازی زیست فناور پیشتاز واریان امن است؟ بله، بخش درگاه پرداخت سایت از پروتکل امن https استفاده می‌کند که در ابتدای آدرس وجود دارد .ضمناً به هنگام ورود اطلاعات کارت بانکی خود از وجود قفل طلایی از سمت راست صفحه مرورگر خود اطمینان حاصل نمایید. توصیه می شود برای ورود اطلاعات کارت خود از صفحه کلید مجازی استفاده نمایید.

حساب کاربری

آیا برای خرید از فروشگاه مجازی زیست فناور پیشتاز واریان حتما باید در وب سایت عضو شوم؟ بله. شما می‌توانید بدون عضویت کلیه کالاها و قیمت‌ها را مشاهده نمایید و به سبد خرید اضافه کنید ولی برای مراحل بعدی و ثبت سفارش باید پس از عضویت وارد حساب کاربری خود شده تا بتوانید از کلیه امکانات استفاده کنید.
آیا فقط در ساعات کاری فروشگاه مجازی زیست فناور پیشتاز واریان می‌توانم ثبت سفارش نمایم؟ شما در کلیه ساعات شبانه روز می‌توانید نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید و محدودیت زمانی وجود ندارد.
آیا امکان خرید برای شخص دیگر وجود دارد تا سفارش به ایشان تحویل شود؟ بله. پس از ثبت سفارش و نهایی کردن آن، شما نام، آدرس و مشخصات تحویل گیرنده را ثبت نمایید. متصدیان تحویل کالا بعد از احراز هویت نسبت به تحویل اقدام می نمایند.
آیا فروشگاه فاکتور به نام شرکت و شخصیت حقوقی صادر می نماید؟ بله. با تکمیل اطلاعات حقوقی شرکت یا سازمان در بخش حساب کاربری، می‌توانید نسبت به سفارش و اخذ فاکتور رسمی و گواهی ارزش افزوده اقدام نمایید.

مایکوروت

مایکوروت چه نوع کودی است؟ این محصول نوعی کود زیستی است که حاوی گونه های مختلفی از قارچ های میکوریزی نوع آربسکولار می باشد.
نحوه فعالیت مایکوروت به چه صورت است؟ این کود حاوی اسپور قارچ های میکوریزی است که پس از استفاده بر اثر ترشحات ریشه اسپورها جوانه زده و وارد بافت پوست ریشه می شوند پس از برقراری رابطه همزیستی بین قارچ و ریشه سطح جذب کنندگی ریشه افزایش یافته و جذب عناصر معدنی و آب با سرعت و سهولت بیشتری صورت میگیرد.
مایکوروت در کشت چه گیاهانی مفید است؟ مایکوروت را می توانید در کشت اکثر گیاهان زراعی و باغی استفاده نمایید. تعداد محدودی از گیاهان از جمله گیاهان متعلق به خانواده کلم و کلزا میزبان این قارچ ها نمی باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر به کاتالوگ محصول مراجعه نمایید.
بهترین زمان استفاده از مایکوروت چه موقع است؟ برای گیاهان زراعی در موقع کاشت ، مایکوروت ویژه بذری را به صورت تلقیح بذری استفاده نمایید. برای گیاهان نشائی مایکوروت را به بستر نشاء اضافه کرده و نسبت به کاشت بذر اقدام نمایید. برای تولید نهال بهترین زمان استفاده از مایکوروت در خزانه است. برای باغات احداث شده به صورت چالکود همراه با کود آلی پوسیده در اواخر اسفند و اوایل بهار همراه با فعال شدن ریشه استفاده نمایید.
آیا میتوان مایکوروت را با سایر کودهای آلی و شیمیایی استفاده کرد؟ ازبین کودهای شیمیایی مصرف زیاد کودهای فسفره و گوگردی تاثیر منفی بر کارایی مایکوروت دارند .در زمان استفاده از مایکوروت مصرف کودهای فسفره را کاهش دهید. پس از یک ماه از مصرف مایکوروت و برقراری رابطه همزیستی میکوریزی میتوان مصرف کود فسفره را انجام داد. در صورت استفاده از گوگرد و تیوباسیلوس سعی کنید از تماس مستقیم مایکوروت با گوگرد خود داری شود. اضافه کردن کود های آلی به همراه مایکوروت کارایی این محصول را افزایش می دهد.
در صورت استفاده از مایکوروت میتوان سایر کودهای آلی و شیمیایی را مصرف ننمود ؟ جواب به این سوال بستگی به سطح حاصلخیزی و وجود عناصر قابل جذب در خاک مزرعه شما دارد. در خاک های حاصلخیز ، مایکوروت از طریق افزایش سطح جذب ریشه می تواند تا حدود زیادی از نیاز تغذیه ای گیاهان شما را مرتفع نماید. لیکن توصیه کلی بدین صورت است که با استفاده از آزمون خاک میزان کودهای شیمیایی مورد نیاز را مشخص نمایید و در زمان مصرف کودهای نیتروژنه وپتاسه را به طور کامل و کودهای فسفره را به میزان نصف مقدار توصیه شده مصرف نمایید.
با استفاده از مایکوروت میتوان مصرف آب را کاهش داد؟ استفاده از این محصول از طریق افزایش سطح تماس ریشه با خاک هدر روی آب مصرفی را کاهش داده و در شرایط تنش رطوبتی بخشی از خسارت وارد شده به گیاه را با افزایش جذب آب و عناصر معدنی جبران می کند. با استفاده از این محصول میتوان زمان بین دو آبیاری را بیشتر کرد.
استفاده از این محصول بیشتر در تامین چه عناصری به گیاه کمک می کند؟ قارچ های میکوریزی میکروارگانیسم های تخصصی تامین کننده فسفر مورد نیاز گیاه می باشند. بنابر این استفاده از محصول مایکوروت در درجه اول کمک به تامین فسفر مورد نیاز کرده و جذب سایر عناصر مثل پتاسیم، آهن، روی و منگنز را تا حد کمتری برای گیاه تامین می نماید.
این محصول قابلیت استفاده در شرایط خاک و آب شور و لب شور را دارد؟ بله، تا سطحی از شوری که گیاه از بین نمیرود استفاده از این محصول می تواند به رشد و عملکرد گیاه کمک نماید. در شرایط شور قارچ های میکوریزی از طریق ممانعت در جذب بیش از حد کلر و سدیم و افزایش جذب فسفر ، کلسیم و پتاسیم باعث کاهش اثرات نامطلوب شوری در جذب عناصر توسط گیاهان می شوند.
آیا قارچ کش هایی که در کشاورزی استفاده میشود کارایی این محصول را کاهش می دهد؟ قارچ کش ها از نظر تاثیر بر این محصول به سه گروه تقسیم می شوند قارچ کش های دارای تاثیر منفی، قارچ کش های دارای تاثیر مثبت و قارچ کش های بدون تاثیر. به منظور آشنایی با لیست قارچ کش های بدون تاثیر منفی بر این محصول به سایت اینستاگرام شرکت مراحعه نمایید.
نحوه تامین این محصول به چه صورت است ؟ از طریق ارتباط با نمایندگی های این شرکت در استان ها و یا ارتباط مستقیم با بخش فروش شرکت در استان البرز.
Copyright © 2020-2024. All rights reserved