Please Wait

خریدار محترم انتخاب گزینه ی قبول به معنای پذیرش تمامی مندرجات و شروط این قرار داد می باشد و مسولیت ناشی از عدم مطالعه ی صحیح و دقیق مندرجات این قرارداد به عهده ی شما (خریدار ) بوده و فروشگاه زیست فناور پیشتاز واریان به عنوان فروشنده هیچ گونه مسولیتی در این زمینه ندارد .

 1. فروشنده ( فروشگاه اینترنتی زیست فناور پیشتاز واریان ) به عنوان یک شخصیت حقوقی بر اساس قانون تجارت جمهوری اسلامی ایران به عنوان شرکت حقیقی می باشد . بنابراین تکالیف فروشنده و آثار و تبعات ناشی از این قرارداد چه برای خریدار و چه برای فروشنده بر اساس قانون مدنی و قانون تجارت جمهوری اسلامی ایران به رسمیت شناخته می شود .
 2. کاربر فردی است که از طریق ثبت نام در وبسایت زیست فناور پیشتاز واریان دارای پنل مخصوص است و می تواند از امکانات این وبسایت استفاده کند. وبسایت شرکت با احترام به تمامی کاربران، خود را متعهد میداند که حریم شخصی کاربران را رعایت نماید.
 3. نرخ مندرج در سایت فروشنده ( فروشگاه اینترنتی زیست فناور پیشتاز واریان ) بدون احتساب هزینه ی حمل و نقل بوده و این هزینه بر اساس ماده ی 382 قانون مدنی ایران به عهده خریدار خواهد بود.
 4. مدت زمان تحویل کالا بین 3-7 روز کاری خواهد بود . در صورت تاخیر در تحویل کالا بیش از مدت مذکور هزینه ای بابت دیر کرد به خریدار پرداخت خواهد گردید و علاوه بر این خریدار در این صورت حق فسخ قرارداد را خواهد داشت.
 5. پس از تحویل کالا به خریدار و بررسی اولیه توسط خریدار در محل امکان مرجوع کردن آن بدلیل عدم مطابقت سایز محصول دریافتی با محصول سفارش داده شده و عدم مطابقت محصول خریداری شده با محصول دریافتی و وجود نقص ، ایرادکلی یا جزئی در محصول دریافتی موجود بوده ودر غیراین صورت امکان مرجوع نخواهد بود لذا در انتخاب کلیه ی ویژگی های کالا ی مورد نظر دقت بفرمایید و از صحت محصول را پس از دریاقت اطمینان حاصل فرمایید.
 6. خریدار با استناد به ماده ی 417 قانون مدنی ایران تنها در صورت وقوع غبن فاحش می تواند اقدام به فسخ قرارداد بناید.
 7. محتوای این قرارداد پس از پرداخت کامل مبلغ توسط خریدار دارای آثار حقوقی خواهد بود . و قبل از آن نمی تواند موجود حق و یا تکلیف برای خریدار و یا فروشنده باشد.
 8. قبول این قرارداد از طرف خریدار به منزله ی اسقاط خیار شرط می باشد.
 9. قبول این قرارداد به منزله ی اسقاط خیار تدلیس مربوط به این قرارداد می باشد.
 10. با توجه به اینکه خرید و فروش در اینترنت نیاز مند رشد و بلوغ فرد خریدار در معنای حقوقی بر اساس قانون مدنی ایران است. بنابر این ادعای عدم اهمیت خریدار مورد قبول و مسموع نخواهد بود.
 11. ادعای اشتباه در ویژگی های کالای انتخابی از طرف خریدار پذیرفته نخواهد شد و خریدار با استفاده به استناد به این امر نمی تواند اقدام به فسخ قرارداد بنماید.
 12. در تمامی موارد ذکر شده ارائه فاکتور خرید یا شماره پیگیری سفارش ضروری است.
 13. روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. رادیکالا به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.
 14. در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.
 15. کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد.زیست فناور پیشتاز واریان جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.همچنین، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.
 16. کاربری هر مشتری شامل نام و نام خانوادگی باید با اطلاعات مدارک شناسایی مطابقت داشته باشد و در صورت عدم تطابق، فروشگاه‌‌های اینترنتی مجاز به ارائه خدمات به این گروه از مشتریان نخواهد بود. لذا خریداران محترم می بایست با ارائه تصویر کارت ملی خود و خرید از طریق کارت بانکی متعلق به شخص خریدار که با هویت سفارش دهنده در تطابق می باشد، اقدام به ثبت سفارش نمایند. لازم به ذکر است که این امر به منظور جلوگیری از سواستفاده‌های احتمالی و مواردی نظیر جلوگیری از خرید با کارت‌های سرقت شده و موارد مشابه در نظر گرفته شده است.
 17. تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.
 18. وبسایت زیست فناور پیشتاز واریان تضمین میکند که تمامی کالاهای مندرج در این وبسایت دارای اصالت میباشد.
Copyright © 2020-2024. All rights reserved